Komentāri

Lielbritānijas žurnālists Maks Noblohs veicis neparastu eksperimentu – viņš nedēļu pavadījis, tērpies tieši tādā pašā apģērbā, kādu valkā Kembridžas hercoga un hercogienes dēls, princis Džordžs.

Džordžu kā paraugu, kuram līdzināties, žurnālists izvēlējās uzzinot, ka divus gadus vecais puisēns iekļuvis visstilīgāko vīriešu sarakstā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

23 gadus vecais žurnālists bērna drēbēs staigāja pa Ņujorkas ielām un vēroja apkārtējo reakciju. Eksperimenta gaitā viņš uzņēma arī nelielu video, kas ir iemantojis lielu popularitāti internetā.

Žurnālists stāsta, ka tikai vienreiz visas nedēļas laikā kāds garāmgājējs viņam pienācis un apjautājies, kādēļ viņš ir saģērbies tik neatbilstoši laikapstākļiem.

Fotogrāfijās skaties, kādus tērpus valkā viens no stilīgākajiem vīriešiem!

Neparasto eksperimentu skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl