VIDEO: vīriešu mantība un lepnums brīžiem mēdz sagādāt lielas sāpes

Komentāri

Tiem, kam dzīslās plūst karstas asinis, saprot un zina, ka mierā ilgu laiku nosēdēt ir ļoti, ļoti grūti. Tādu uz mūsu planētas, ticiet vai nē, galīgi netrūkst, tieši tāpēc arī YouTube vietnes giganti FailArmy ir izveidojuši atskatu uz nepatīkamākajiem un sāpīgākajiem piezemējumiem, kurā vīriešu kārtas pārstāvji tā kārtīgi atsit savas “mantības”. Taču jāatzīst – sākumā traki, bet, kad skaties video, pēc tam gan jau ar visiem pārējiem kopā smejas arī pats cietušais. :)

Kritieni uz metāla stieņiem ar slēpēm, skrituļdēli vai riteni; ne pārāk pārdomāts lēciens pāri baseinam vai vienkārši neaprēķināts sitiem ar futbola bumbu – tas viss, dārgie vīrieši, var beigties ļoti, ļoti slikti. Nu, vai vismaz sāpīgi. Video vietnes YouTube “feilu” giganti FailArmy izveidojuši īpašu sakopojumu ar nosaukumu Nutcrakcker jeb riekstlauzis. Paskaidrojumi, domājams šeit ir lieki…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl