VIDEO: vēl viens iemesls apmeklēt Muse koncertu Rīgā – apskatīties uz “kosmosa kuģi”!

Komentāri
VIDEO: vēl viens iemesls apmeklēt Muse koncertu Rīgā – apskatīties uz “kosmosa kuģi”!
Foto: Peter van Velthoven

Šovasar Rīgā uzstāsies viena no mūsdienu ievērojamākajām koncertgrupām Muse un sniegs vēl nepieredzētu 360 grādu šovu, skatuvei atrodoties zāles vidū. Savā Facebook lapā viņi nopublicējuši “time-lapse” tipa video, kurā redzams, kā šī kosmosa kuģim līdzīgā būve tiek celta.

Muse ar savu jauno albumu Drones devies pasaules turnejā un 23. janvāra vakarā viesojās Kvebekā, Kanādā, Le Centre Videotron arēnā, kurā tapa šis iespaidīgs video, kā māksliniekiem tiek celta neiedomājamā 360 grādu skatuve. Un uz šā giganta viņi uzstāsies arī mums, kad viesosies Rīgā nedēļu pirms Jāņiem, 16. jūnijā. Varbūt šis ir labs iemesls tomēr padomāt par biļešu iegādi?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Muse – Stage ‘Drones World Tour’ time-lapseTime-lapse de cómo se arma el escenario de arenas del ‘Drones World Tour’.Grabado en el Centre Vidéotron, en Quebec, Canadá; en uno de sus shows de enero.Video grabado por: Ingrid Jones

Posted by MUSE 2.0 on Sunday, February 21, 2016

”Tā ir mūsu versija par leģendāro Pink Floyd turneju The Wall,” intervijā atzīst solists Mets Belamijs (Matt Bellamy). Virs skatuves, kas atradīsies Arēnas Rīga vidū, gaisā ar īpašas tehnikas palīdzību tiks nodrošināti 16 lidojoši objekti, kas simbolizēs ”dronus”. Tos papildinās milzīgi projekcijas ekrāni, attēlus nodrošinot ar jaunākās paaudzes filmēšanas tehniku un modernākajiem 3D kustību sensoriem.

Foto

Lasi vēl