VIDEO: vēl viens iemesls apmeklēt Muse koncertu Rīgā – apskatīties uz “kosmosa kuģi”!

Komentāri
VIDEO: vēl viens iemesls apmeklēt Muse koncertu Rīgā – apskatīties uz “kosmosa kuģi”!
Foto: Peter van Velthoven

Šovasar Rīgā uzstāsies viena no mūsdienu ievērojamākajām koncertgrupām Muse un sniegs vēl nepieredzētu 360 grādu šovu, skatuvei atrodoties zāles vidū. Savā Facebook lapā viņi nopublicējuši “time-lapse” tipa video, kurā redzams, kā šī kosmosa kuģim līdzīgā būve tiek celta.

Muse ar savu jauno albumu Drones devies pasaules turnejā un 23. janvāra vakarā viesojās Kvebekā, Kanādā, Le Centre Videotron arēnā, kurā tapa šis iespaidīgs video, kā māksliniekiem tiek celta neiedomājamā 360 grādu skatuve. Un uz šā giganta viņi uzstāsies arī mums, kad viesosies Rīgā nedēļu pirms Jāņiem, 16. jūnijā. Varbūt šis ir labs iemesls tomēr padomāt par biļešu iegādi?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Muse – Stage ‘Drones World Tour’ time-lapseTime-lapse de cómo se arma el escenario de arenas del ‘Drones World Tour’.Grabado en el Centre Vidéotron, en Quebec, Canadá; en uno de sus shows de enero.Video grabado por: Ingrid Jones

Posted by MUSE 2.0 on Sunday, February 21, 2016

”Tā ir mūsu versija par leģendāro Pink Floyd turneju The Wall,” intervijā atzīst solists Mets Belamijs (Matt Bellamy). Virs skatuves, kas atradīsies Arēnas Rīga vidū, gaisā ar īpašas tehnikas palīdzību tiks nodrošināti 16 lidojoši objekti, kas simbolizēs ”dronus”. Tos papildinās milzīgi projekcijas ekrāni, attēlus nodrošinot ar jaunākās paaudzes filmēšanas tehniku un modernākajiem 3D kustību sensoriem.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl