VIDEO: Vēlies, lai Tev sagriežas vēders?

Komentāri

Ja lec ar izpletni, mūsdienās to iemūžināt ir ļoti viegli, jo mazo kompakto GoPro kameru piestiprināt sev pie galvas ir ļoti vienkārši. Taču, kas notiek, ja tā kaut kādā veidā atvienojas no ķiveres un… krīt?

Kādam vācietim, spriežot pēc YouTube kanāla nosaukuma, Kristoferam Orstadiusam sava lēciena laikā, filmējot to, kā biedri taisa gaisā trikus, vienā brīdī mazā kamera, neizturot milzīgo pretvēju, atdalījās no sava saimnieka un vienkārši krita lejup! Veicot aptuveni trīs kilometru kritienu, tā pārsteidzošā kārtā izturēja, lai pārējai pasaulei atrādītu savu, iespējams, lielāko piedzīvojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl