VIDEO: Valters Krauze un Jana Duļevska ļoti emocionāli reaģē uz virtuālo realitāti!

Komentāri

Bez Tabu Dzīves raibumu viens no vadītājiem Ērikam Palkavniekam jau kopš bērnības ir nepiepildīts sapnis – braukāt pa amerikāņu kalniņiem, un tie beidzot ir nonākuši pie viņa (tieši tā, un nevis otrādi!). Pietiek aiziet uz Kino Citadeli, kur to var izbaudīt diezgan interesantā veidā.

“Pietiek atnākt uz kinoteātri, uzvilkt brilles, un Tu pilnībā esi tajā visā iekšā,” stāsta Gostation operators Edgars Tuskēns. Un tieši tā arī notika – ar vienu briļļu uzvilkšanas kustību Palkavnieks nonāca amerikāņu kalniņu virtuālajā realitātē. Sajūtas no malas izskatījās iespaidīgas. Taču ko par šādu piedzīvojumu teiktu kāds ļoti saskanīgs pāris – šova Es mīlu Tevi, Latvija! komandas kapteiņi, Jana Duļevska un Valters Krauze!?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krauze atzīst, ka ir reiz braucis ar amerikāņu kalniņiem, un pavisam noteikti gribētu to atkārtot. Un tas arī notika, kā arī izvizināta tika Duļevska. Kādas bija viņu emocijas, skaties Bez Tabu Dzīves smalkumu sižetā!

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl