VIDEO: valis sporta zālē? Nē! 3D, kam grūti noticēt!

Komentāri

3D filmas un video vairs nav nekāds retums – tās iespējams noskatīties ne vien kinoteātros, bet nu jau arī pašu mājās. Tomēr joprojām eksistē 3D grafiķi, kas prot pārsteigt!

Uzņēmumā Magic Leap strādā īpaši talantīgi darbinieki, kuri regulāri pārsteidz interneta lietotājus ar saviem jaunākajiem projektiem, kas, neraugoties uz tehnoloģijām pārbagāto ikdienu, ir visai iespaidīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā, lūk, nesen uzņēmuma darbinieki viesojās kādā skolā, kuras sporta zālē prezentēja vien pāris sekunžu garu, bet elpu aizraujošu 3D video.

FOTO

VIDEO

3D Magic, Thanks Magic Leap

Posted by GI Gadgets on piektdiena, 2015. gada 23. oktobris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl