Komentāri

Ikviens jaunais vecāks zina galvassāpes, ko sagādā piemērotāko bērnu ratu iegāde. Lai kaut par kripatiņu atrisinātu šo problēmu, kāds uzņēmums savu ratu modeļiem radījis izmērā krietni lielākas replikas, lai ikviens jaunais vecāks ratus mazulim varētu izvēlēties no bērna skatpunkta.

“Mazuļi jums neprot pastāstīt, cik ļoti viņiem patīk mūsu rati, tāpēc mēs pieaugušajiem piedāvājam testa braucienus,” vēsta video reklāmas paraksts, kurā redzams, kā tieši šie testa braucieni notiek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Amerikāņu bērnu ratu uzņēmuma Kolcraft neparastais piedāvājums sacēlis pamatīgu vētru internetā, un nu tūkstošiem (iespējams, pat miljoniem) vecāku visā pasaulē nespēj vien sagaidīt, kad arī viņi varēs izmēģināt ratus paši.

Foto

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl