Komentāri

Pameklējot nedaudz vairāk, video vietne YouTube atklāj, ka tur ievietoti neskaitāmi video, kas parāda, cik viegli ir izdauzīt logu mūsu spēkratiem. Tas tikai lieku reizi pierāda – neatstāj savu vērtīgo mantu salonā, kamēr esi prom.

Tas izskatās pēc paraugdemonstrējuma, jo situācijas konteksts ir jautra gaisotne. Kāds ugunsdzēsējs jaunietim liek uzbungāt pa automašīnas aizmugurējā loga vidu, un tad, ar katru reizi pieliekot spēku, pa diagonāli bungāt līdz apakšējam labajam stūrim. Kāds bija rezultāts, pārsteigs jebkuru no mums. :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl