VIDEO: Tumsa ieskandina jubilejas koncerttūri radio Star FM ēterā un sola kārtīgu sadziedāšanos

1 komentārs
VIDEO: Tumsa ieskandina jubilejas koncerttūri radio Star FM ēterā un sola kārtīgu sadziedāšanos
LETA

Ar skanīgo dziesmu Lietus dārzs radio Star FM ēterā grupa Tumsa šorīt ieskandināja grupas 25 gadu jubilejas tūri. Koncerti būs vērienīgi – izskanēs 31 tautas iemīļots Tumsas skaņdarbs un programmu papildinās viesmākslinieku plejāde.

Grupa Tumsa ar koncertu Jelgavā šodien sāk savu 25 gadu jubilejas koncerttūri. Viesojoties radio Star FM rīta programmā Zoopasta, mūziķi šorīt atklāja, ka jubilejas tūrē pamatā skanēs grupas ilggaddējā līdera Mārtiņa Freimaņa dziesmas, ko papildinās arī jauni, jau pēc viņa aiziešanas mūžībā radīti skaņdarbi. Piemēram, par godu grupas nozīmīgajai jubilejai, septembrī Tumsa laida klajā jaunu singlu Varbūt.

Koncerti ar pārsteigumiem

Katrā koncertā piedalīsies arī īpaši viesi, tostarp Annija Putniņa, Aija Andrejeva, Crazy Dolls, Per, mūziķis Sovvaļnīks, Dabasu Durovys un citi. Lai arī tas, kuri mākslinieki kāps uz skatuves katrā konkrētajā koncertā, tiek turēts noslēpumā, uzzinājām, ka šovakar Jelgavā kopā ar Tumsu uzstāsies Ralfs Eilands, Annija Putniņa un grupa Crazy Dolls. Grupas solists Valters Frīdenbergs sola, ka koncertos neizpaliks arī kārtīga sadziedāšanās ar klausītājiem.

Koncerttūres atklāšanas koncertam Jelgavas kultūras namā šovakar sekos koncerti 28.oktobrī Valmieras kultūras namā, 29.oktobrī – Latgales vēstniecībā Gors, 5.novembrī – Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē, 17.novembrī – kultūras pilī Ziemeļblāzma, bet tūre noslēgsies Valsts svētkos 18. un 19.novembrī ar diviem koncertiem uz prāmja Tallink.

Ieskandinot jubilejas tūri, Valters Frīdebergs kopā ar pārējiem Tumsas mūziķiem radio Star FM ēterā šorīt atskaņoja vienu no skaistākajām Mārtiņa Freimaņa dziesmām Lietus dārzs.

Video: Tumsa viesojas radio Star FM

Foto: grupa Tumsa

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl