VIDEO: talantīgā Aleksandra atkal žilbina! Meitenīte Latvijai jubilejā sarūpējusi skaistu dāvanu

6 komentāri
VIDEO: talantīgā Aleksandra atkal žilbina! Meitenīte Latvijai jubilejā sarūpējusi skaistu dāvanu
Publicitātes foto

Latvijas Valsts svētku mēnesī dāvanu Latvijai arī šogad sagatavojuši jaunā dziedātāja Aleksandra Špicberga un horeogrāfs Agris Daņiļevičs. Godinot Latvijas dabas skaistumu, tapusi neparasta videoglezna, kurā vienotā veselumā savijas balss un kustība.

Aleksandru plašāka publika iepazina pirms gada, kad Latvijas svētkos ikvienam tika dāvāts dziesmas Rakstu rakstus video. Šoreiz savam stāstam Aleksandra izvēlējusies pasaules vokālās mūzikas pērli – Džulio Kačini Ave Maria.

“Nekas nav neiespējams, ja vien tu tici,” saka Aleksandra. “Ja cilvēks tic, tad var ne vien dejot pa ūdens virsmu, bet veikt patiešām lielas lietas. Lai sasniegtu mērķi, ticībai jāliek klāt darbs, neatlaidība, vēlēšanās un spēja tikt pāri neveiksmēm. Neapstāties un turpināt! Latvijai ir svarīgs katrs cilvēks, arī vismazākais, jo katrs no mums spēj ļoti daudz. Mums katram jāpieliek pūles, lai visi kopā sargātu un mīlētu savu Latviju!”

Video

Video idejas autors un režisors ir horeogrāfs Agris Daņiļevičs: “Man prieks, ka esmu devis savu artavu šīs dāvanas tapšanā. Man prieks, ka ir tāda Aleksandra, caur kuru varu vairot prieku. Prieks, ka Latvijas dzimšanas dienā būs vairāk priecīgo.”

Foto

“Priecīgus svētkus un daudz laimes, Latvija!” – šiem Agra Daņiļeviča vārdiem pievienojas visa video radošā komanda. Aleksandras ģimene saka paldies operatoram Jānim Dunkuram par iespēju katram piedzīvot klātbūtnes mirkli un dejot līdzās Aleksandrai, kā arī Company NA par tehnisko nodrošinājumu. Video skaņu celiņa tapšanā piedalījās pianiste Kristīne Šmite un skaņu režisors Edijs Gņedovskis.

Video Ave Maria tapšanas brīdī Aleksandrai Špicbergai ir 14 gadu. Aleksandra ir Rīgas Doma kora skolas audzēkne, valsts un starptautisku konkursu laureāte. 2015. gada nogalē izdots CD Iepazīšanās. Aleksandras dabiskā muzikalitāte un spēcīgā balss aizrauj klausītājus, tuvinot viņu sapnim pievienoties balsīm, kas spoži nes Latvijas vārdu pasaulē. Aleksandra dejo grupā Dzirnas jau kopš trīs gadu vecuma.

Video: pērnā gada hits Rakstu rakstus

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl