Komentāri

Vienu no pamanāmākajiem tēliem – dīvaino Artūru – seriālā Šķiršanās formula atveido aktieris un mūziķis Ivars Krasts, kurš tagad redzams vēl kādā interesantā video, kurā aicina uz pašmāju daudzsološā komiķa Rūdolfa Kugrēna stāvizrādi.

Seriāla Šķiršanās formula pēdējo epizožu viens no galvenajiem tēliem bija psihopāts Artūrs, kurš uzskatīja, ka viņa dzīvi izpostījis Intara Rešetina spēlētais Oskars. Ikdienā viņa lomas atveidotāju Ivaru Krastu varam satikt Jaunajā Rīgas teātrī, bet turpmāk atrodamajā video viņš atveido cilvēku, kurš reiz iedzēris kopā ar komiķi Rūdolfu Kugrēnu.

Video: Rudolfa Kugrēna stāvizrādes NēNuJā promo

Šis video tapis par godu jokdara jaunajai izrādei NēNuJā, kas savu dienas gaismu ieraudzīs jau sestdien, 19. novembrī, Latvijas Kultūras akadēmijas teātra mājā Zirgu pasts. Tā būs izrāde par mums pašiem, latviešiem.

Tiem, kas ne(at)pazīst Rūdolfu, noteikti viņu ievērojuši sarunu festivālā, kas jau divas vasaras iekarojis interneta āres ar savu populārāko pasākumu – Politiķu cepiens.

Video: Politiķu cepiens

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl