Komentāri

Vienu no pamanāmākajiem tēliem – dīvaino Artūru – seriālā Šķiršanās formula atveido aktieris un mūziķis Ivars Krasts, kurš tagad redzams vēl kādā interesantā video, kurā aicina uz pašmāju daudzsološā komiķa Rūdolfa Kugrēna stāvizrādi.

Seriāla Šķiršanās formula pēdējo epizožu viens no galvenajiem tēliem bija psihopāts Artūrs, kurš uzskatīja, ka viņa dzīvi izpostījis Intara Rešetina spēlētais Oskars. Ikdienā viņa lomas atveidotāju Ivaru Krastu varam satikt Jaunajā Rīgas teātrī, bet turpmāk atrodamajā video viņš atveido cilvēku, kurš reiz iedzēris kopā ar komiķi Rūdolfu Kugrēnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Rudolfa Kugrēna stāvizrādes NēNuJā promo

Šis video tapis par godu jokdara jaunajai izrādei NēNuJā, kas savu dienas gaismu ieraudzīs jau sestdien, 19. novembrī, Latvijas Kultūras akadēmijas teātra mājā Zirgu pasts. Tā būs izrāde par mums pašiem, latviešiem.

Tiem, kas ne(at)pazīst Rūdolfu, noteikti viņu ievērojuši sarunu festivālā, kas jau divas vasaras iekarojis interneta āres ar savu populārāko pasākumu – Politiķu cepiens.

Video: Politiķu cepiens

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl