1 komentārs

Svētdienā pirms Lieldienām tematisku dziesmu “Pūpolsvētdiena” izdevusi skandalozā reperu apvienība “Singapūras Satīns”.

“Mūsu producents Olafs acīgi novēroja, ka reperiem Latvijā patīk izdot ar svētku tematiku saistītas dziesmas, tāpēc iespaidojāmies no šīm tendencēm un vēlamies sveikt Latviju pūpola cienītāju svētkos – Pūpolsvētdienā.

Mēs aicinām šos brīnišķīgos svētkus pavadīt kopā ar saviem mīļajiem un kārtīgi nopērties ar pūpolu. Tikai noteikti ar mēru, lai nav par daudz tās enerģijas!” ziņo grupas pārstāvji.

“Pūpolsvētdiena” ir otrais singls no grupas topošā debijas albuma “Iespēja viena”, un tajā piedalās arī izpildītājs Kaņepe.

Par dziesmas muzikālo pavadījumu parūpējies grupas dalībnieks SU$HI TAKEØUT. Turklāt dziesmā izmantots sampls no bērnu vokālā ansambļa “Dzeguzīte” dziesmas “Pūpoliņi”.

Videoklipu filmējis un montējis Elvis Lācis.

Video

Foto: “Singapūras Satīns” uz skatuves

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl