Komentāri

Dailes teātra un Latvijas Nacionālā teātra aktrišu kolektīva dalībnieces Dita Lūriņa, Ērika Eglija un Zane Dombrovska sadarbībā ar Džulianu, kuru esam pirmajās divās sezonas pieraduši redzēt pie šova Es mīlu Tevi, Latvija! taustiņiem, radījušas īpašu grupas Līvi dziesmas aranžiju.

“Šī ir savdabīga atzīšanās mīlestībā grupai Līvi,” lakoniski teikts video aprakstā, kurā rakstīts, ka šīs aranžijas autors ir jau pieminētais Džulians un Latvijas Nacionālā teātra aktrise Zane Dombrovska. Video redzams, kā viņa, Dita Lūriņa un Ērika Eglija izpilda vienu no populārākajiem leģendārās rokgrupas skaņdarbiem Es karājos tavā bizē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Atgādināsim, ka Eglija šīs vasaras seriāla Viņas melo labāk sezonā būs viena no galvenajām varonēm, jo gan Inita Sondore (ex-Dzelme), gan arī Alise Polačenko ir pametušas filmēšanas komandu dažādu apstākļu dēļ. Viņa atveidos Simonu, kura iepriekšējās sezonas izskaņā bija advokātam Kārlim pie rokas, bet vai tā būs arī jaunākajās sērijās? To noskaidro jau no 23. maija kanālā TV3 un video vietnē TVPlay darbadienu vakaros (no pirmdienas līdz ceturtdienai) plkst. 20:20.

Foto: Viņas melo labāk filmēšanas laukums

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl