9 komentāri

Pirmdienas, 11. februāra, vakarā Rīgas ”Dinamo” Kontinentālās hokeja līgas mačā ”Arēnā Rīga” tikās ar Helsinku ”Jokerit”. Spēles pārtraukuma laikā uz ledus visu skatītāju acu priekšā tika izteikts publisks bildinājums, ko izdevās iemūžināt Skaties.lv.

Spēles pārtraukumā TV3 sadarbībā ar t/c ”Spice” piedāvāja kādam laimīgajam pārim, kas ieradies skatīties spēli, piedalīties ekspress pārvērtībās kopā ar šova ”Gatava Pārvērtībām” stilistu Aleksandru Pavlovu.

Bildes no pārvērtībām apskati TE!

Pārsteidzošās pārvērtības iedvesmoja pāri arī jaunam sākumam – pēc balvas saņemšanas puisis visas arēnas priekšā bildināja savu draudzeni, kas teica JĀ vārdu.

Veicās ne tikai mīlētājiem, bet arī mūsu hokejistiem.  Rīgas ”Dinamo” ar 3:1 uzvarēja Jāņa Kalniņa pārstāvēto Helsinku ”Jokerit”, saglabājot cerības uz iekļūšanu Gagarina kausa izcīņā.

Vārtus rīdzinieku labā guva Metjū Majone, Andris Džeriņš un Lauris Dārziņš, bet pretiniekiem izcēlās Alekss Grānts.

Iedvesmojies jaunam sākumam arī tu, kopā ar šovu ”Gatava pārvērtībām” katru trešdienas vakaru 21.00.!