Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

Komentāri
VIDEO: Prāta vētras koncerttūre ar pasaules līmeņa skatuvi – no idejas līdz īstenošanai
Foto: LETA

Jau sestdien, 29. augustā, grupa Prāta vētra Rīgā noslēgs savu kārtējo Latvijas tūri, taču ir daudz lietu, ko skatītāji šajā vasarā no muzikālās apvienības ieraudzīja pirmo reizi, piemēram, skatuve ar tehnoloģijām, kādas līdz šim pie mums nebija izmantojis neviens.

Šodien savā Facebook lapā interaktīvā aģentūra Wrong Digital publicēja video, kurā redzams darbs pie grupas Prāta vētra koncerttūres 7 soļi svaiga gaisa skatuves. “Neliels ieskats milzīgajā darbā, kas tika ieguldīts pie BrainStorm koncerttūres vizualizācijām. Iespējams, apjomīgākais, jautrākais un dullākais projekts līdz šim!” raksta Wrong Digital.

VIDEO

Prata Vetra – making of tour visuals 2015Neliels ieskats milzīgajā darbā, kas tika ieguldīts pie BrainStorm koncerttūres vizualizācijām. Iespējams apjomīgākais, jautrākais un dullākais projekts līdz šim!Tie, kas vēl nav paspējuši aiziet uz koncertu – biļetes vēl ir pieejams ☞ http://ej.uz/pv-riga ★ Lieliska komanda = ZORGE Cinema + Pepe FX + NA.lv + Graphic design studio WIG + Prāta Vētras managment!

Posted by WRONG on Thursday, August 27, 2015

Aģentūras radošais direktors Oskars Cirsis portālam Skaties.lv pastāstīja, ka darbs pie koncerttūres un jaunā albuma vizuālā noformējuma sākās jau janvārī: “Gada sākumā tikām uzaicināti saistībā ar jauno mājaslapu www.pratavetra.lv, kā arī papildu idejām par to, kā varētu palaist jauno albumu. Un tā doma pa domai…, līdz mēs paralēli tikām piesaistīti pie skatuves vizualizāciju koncepta domāšanas.” Grafikas dizaina studijas WIG grafiskais dizainers Dāvis Vilcāns izstrādājis grupas albuma 7 soļi svaiga gaisa vāciņa dizainu, kā arī jauno logotipu.

FOTO no tapšanas procesa

Konkrēti pie koncerttūres darbs sākās maija beigās, kad radošajā un praktiskajā nometnē Engurē pie jaunā koncepta strādāja cilvēki no vairākām aģentūrām – jau pieminētie Dāvis Vilcāns un Oskars Cirsis, kā arī Gunvaldis Urtāns, kas ir Wrong Digital 3D dizainers, grupas bundzinieks Kaspars Roga, kurš bijis režisors gan visiem iepriekšējiem Prāta vētras koncertu izdevumiem DVD formātā, gan arī daudziem videoklipiem, Ainārs Pastars no NA.lv un Juris Matuzelis (Pepe FX).

Izveidoto tēlu kustības un sejas mīmikas tika ierakstītas ar Kinect un PrimeSense tehnoloģijām, taču skatuves makets drukāts ar 3D printeri, lai uz tā varētu projicēt testus un jau konkrētāk vizualizēt kustības – izprast redzamos laukus un kopainu. “Nometnē izgājām cauri visam “set-listam”, un katra dziesma ir daļa kopēja stāsta. Pēc tās sākās montēšanas un attēla apstrādes darbs ar Juri Matuzeli.”

FOTO no koncerttūres 7 soļi svaiga gaisa

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl