Komentāri

Salacgrīvā šodien sākas vērienīgākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā Positivus, kurp arī šogad dosies daudzi tūkstoši cilvēku. Jau vakar atvērta Positivus telšu pilsētiņa, un pirmajās 20 minūtēs tur ieradušies vairāki mūzikas draugi.

Positivus teritorijas vārti tiks vērti vaļā plkst. 12.00, bet festivāla atklājējgrupa uz skatuves kāps plkst. 14.00. Positivus festivāla ”tēvs” Ģirts Majors piecas stundas pirms vārtu vēršanas atzīst, ka festivāla atklāšanu nevar vien sagaidīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām grūti prognozēt, vai tiks pārspēti iepriekšējo gadu Positivus apmeklējuma rekordi, jo ļoti daudz biļešu tiek pirkts tieši pēdējās dienās. ”Viss rāda, ka būs tas pat apmeklējuma skaits, kas bija pagājušajā gadā, tie ir 30 tūkst. cilvēku,” norāda Ģ. Majors.

”Positivus, kāds tas ir šobrīd, nekad nepiestāvēs kā ļoti liels festivāls. Šis tomēr ir vidēja izmēra festivāls. Šajā vietā tāds, kāds tas ir uzbūvēts, tas ir pats piemērotākais skaits, kurā cilvēki var justies ērti un visu izbaudīt,” akcentē Positivus rīkotājs.

Seko līdzi foršākajai reportāžai no Positivus!

Par notikumiem, ko Positivus festivālā varēs baudīt līdzās mūzikai, uzzini video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl