Komentāri

Decembris ir laiks, kad pat reklāmas pauzes televīzijā kļūst patīkamas – uzņēmumi, lai uzrunātu pircējus, veido īpaši emocionālus video rullīšus svētku noskaņās. Par šī gada, iespējams, aizkustinošāko Ziemassvētku reklāmu kļuvis Polijā radīts video, kas aicina ļaudis apgūt angļu valodu.

Reklāmas, kura kļuvusi par absolūtu “YouTube” sensāciju, galvenais varonis ir kāds poļu opītis, kurš iegādājas grāmatu ”Angļu valoda iesācējiem” un dažādos veidos cenšas apgūt svešvalodu, piestiprinot līmlapiņas ar angļu vārdiem visās vietās savās mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video izskaņā atklājas iemesls, kāpēc seniors tik cītīgi mācījies. Garantējam, arī tavās acīs sariesīsies asaras, kad to uzzināsi!

VIDEO

Foto: Ņujorkā iedegta galvenā ASV Ziemassvētku egle

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl