Komentāri

Decembris ir laiks, kad pat reklāmas pauzes televīzijā kļūst patīkamas – uzņēmumi, lai uzrunātu pircējus, veido īpaši emocionālus video rullīšus svētku noskaņās. Par šī gada, iespējams, aizkustinošāko Ziemassvētku reklāmu kļuvis Polijā radīts video, kas aicina ļaudis apgūt angļu valodu.

Reklāmas, kura kļuvusi par absolūtu “YouTube” sensāciju, galvenais varonis ir kāds poļu opītis, kurš iegādājas grāmatu ”Angļu valoda iesācējiem” un dažādos veidos cenšas apgūt svešvalodu, piestiprinot līmlapiņas ar angļu vārdiem visās vietās savās mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video izskaņā atklājas iemesls, kāpēc seniors tik cītīgi mācījies. Garantējam, arī tavās acīs sariesīsies asaras, kad to uzzināsi!

VIDEO

Foto: Ņujorkā iedegta galvenā ASV Ziemassvētku egle

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl