Komentāri

Decembris ir laiks, kad pat reklāmas pauzes televīzijā kļūst patīkamas – uzņēmumi, lai uzrunātu pircējus, veido īpaši emocionālus video rullīšus svētku noskaņās. Par šī gada, iespējams, aizkustinošāko Ziemassvētku reklāmu kļuvis Polijā radīts video, kas aicina ļaudis apgūt angļu valodu.

Reklāmas, kura kļuvusi par absolūtu “YouTube” sensāciju, galvenais varonis ir kāds poļu opītis, kurš iegādājas grāmatu ”Angļu valoda iesācējiem” un dažādos veidos cenšas apgūt svešvalodu, piestiprinot līmlapiņas ar angļu vārdiem visās vietās savās mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video izskaņā atklājas iemesls, kāpēc seniors tik cītīgi mācījies. Garantējam, arī tavās acīs sariesīsies asaras, kad to uzzināsi!

VIDEO

Foto: Ņujorkā iedegta galvenā ASV Ziemassvētku egle

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl