VIDEO: pensionāre izlec ar izpletni no 3 km augstuma

Komentāri

Nesen portāla Skaties.lv lasītājus un raidījuma Bez Tabu skatītājus aicinājām padalīties ar mums, kā viņi vēlētos sevi izaicināt. Viena no konkursa uzvarētājām – Dainas kundze – nu gatava izlēkt ar izpletni.

Tā kā Latvijā tandēmā ar izpletni nav iespējams nolēkt, Bez Tabu vadītājs Ēriks Palkavnieks kopā ar Ilzes kundzi dodas uz brālīgo Lietuvu.

Pirms lēkt ar izpletni, ir jānokārto dažas formalitātes. Kad tas izdarīts, nākamais posms ir atbilstoša apģērba uzvilkšana. Pēc tam tiek vilkti drošības stiprinājumi. Lai arī lēciens notiek tandēmā ar instruktoru, pirms tam nepieciešams iziet īsu instruktāžas kursu.

Pacelšanās ar lidmašīnu notiek apmēram 3 km augstumā, no kurienes sekos arī lēciens. Sākumā – apmēram pusminūti ilgs brīvais kritiens ar ātrumu 200 km/h, kam sekos nosēšanās.

”Man ausis ir aizkritušas, es neko nedzirdu, bet tas ir super!” priecājas Ēriks. Arī Ilzei šis bijis viens no labākajiem piedzīvojumiem dzīvē.

Vairāk skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl