Video: pašmāju tiktokere gandrīz kaila pastaigājas starp latvāņiem

209 komentāri
Video: pašmāju tiktokere gandrīz kaila pastaigājas starp latvāņiem

Interneta lietotāju vidū popularitāti guvis video, kurā nindzjas cienīgu varēšanu atrādījusi kāda vietējā tiktokere – sieviete, tērpusies vienā bikini, pastaigājas pa latvāņu lauku.

Kamēr arvien nopietnāk tiek pievērsta uzmanība cīņai ar latvāņiem, vietnes “TikTok” lietotāja Arnita Orlova Zvaigze invazīvajai sugai, kas savulaik Latvijā tika ievesta kā lopbarība, veltījusi īpašu slavas dziesmu. Viņa saviem sekotājiem atrādījusi video, kurā nevairās no pieskaršanās šim augam, kas daudzos izsauc bailes un riebumu.

Tas raisījis satraukumu viņas sekotāju vidū, un kāds komentētājs rakstījis: “Tajos latvāņos varēji vēl plikāka ielīst. Tad savus video kādu laiku varēsi filmēt no slimnīcas!”

Taču šerpā dāma nav palikusi atbildi parādā. Viņa sagatavojusi gandrīz trīs minūtes ilgu video, kurā teju kaila nesteidzīgi pastaigājas pa latvāņu lauku.

“Kā jūs redzat, es šobrīd gandrīz plika ieeju latvāņos. Ķivere man ir galvā tāpēc, lai sēkliņas no ziediem matos nesabirst. Redziet, visapkārt latvānīši. Es ar šiem skaistajiem un drausmīgi indīgajiem briesmoņiem dzīvoju kopā jau 15 gadus. Kā redzat, es neesmu ne nodedzināta, ne apdedzināta, ne sadedzināta.

Varu jums pateikt tikai vienu: ja jūs viņus neēdīsies un neberzēsiet tur, kur nevajag, neapdedzināsieties. Man vispār patīk, kā viņi smaržo, kad zied,” sieviete uzrunājusi savus sekotājus.

Arnita latvāņus salīdzina ar Austrālijā mītošajām čūskām un zirnekļiem, kuri arī ir indīgi, taču ļaudis iemanījušies ar tiem sadzīvot.

“Es zinu, ko es daru. Man viņi nekož, jo es viņiem neskrienu virsū. Latvānis nav nemaz tik traks, kā izskatās. Vienkārši viņu nevajag lauzt un aiztikt,” saka Arnita.

Dažu dienu laikā video noskatīts vairāk nekā 75 tūkstošus reižu.
@zvaigznite42

Ответ пользователю @bralasuds

♬ оригинальный звук – Arnita Orlova Zvaigz

@zvaigznite42

He..Dabas parjs..:)

♬ оригинальный звук – Arnita Orlova Zvaigz

209 komentāri