7 komentāri

Latvijas aviosabiedrība “airBaltic” vienmēr izcēlusies ar asprātīgām reklāmām, un arī šī, kas publicēta vakar, nav izņēmums. Tajā ir stāsts par nupat saņemto jauno lidmašīnu CS-300.

Kopumā video ir vairāk nekā trīs minūšu garš, un tajā redzams jaunais lidaparāts, kuru “airBaltic” tik tikko “laiduši apgrozībā”. Asprātīgais stāsts beigu beigās noved pie izcilas kulminācijas, kurā redzams, kā lidmašīna… dejo baletu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Reklāmā piedalās korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags, CS300 pilots Havjērs Kamarasa Valiente, kā arī aktieris Jurijs Djakonovs.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl