VIDEO: pasauli pārņēmis Manekenu izaicinājums!

Komentāri

Ir pagājuši vairāk nekā divi gadi kopš iepriekšējā lielās interneta tendences (ja, protams, neskaitām spēlīti Pokemon Go) – Ledus spaiņa izaicinājuma. Tagad kārta pienākusi Manekena izaicinājumam, taču – kā tas radies?

Atšķirība gan no tā, kad vairāki tūkstoši cilvēki, tajā skaitā arī neskaitāmas pasaulē atpazīstamas slavenības – sportisti, mūziķi, politiķi, to darīja labdarības nolūkos, šis radies… tā vienkārši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Manekena izaicinājums ir pavisam vienkāršs – tiek nofilmēts video ar telpu, kurā atrodas vairāki cilvēki (piemēram, darbavieta vai kāda mācību iestāde), kuri ir it kā sastinguši. To aizsāka skolēni no kādas Edvarda Vaita vidusskolas, Džeksonvillā, Floridā. Pirmais šāda video parādījās 26. oktobrī.

Tagad jau tajā paspējuši piedalīties vairāki pasaulē pazīstami sportisti un viņu komandas. Iespējams, populārākais ir ar NBA superzvaigznes Lebrona Džeimsa un iepriekšējā gada čempionvienības Klīvlendas Cavaliers piedalīšanos Baltajā namā.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl