VIDEO: pārsteigums! Rolands bildina Baibu radio SWH tiešraidē

Komentāri

”Šī ir pirmā reize, kad mūsu radio ētera tiešraidē puisis bildina meiteni :))) RŪGTS!” – vēsta paziņojums pie radio SWH oficiālajā Facebook.com lapā ievietotā video.

Kāds kungs Rolands šodien piezvanīja uz radio SWH un apgalvoja, ka viņa rīcībā ir ļoti svarīga informācija, teju gadsimta vēstījums. Pēc neilga brīža viņš piezvanīja savai mīļotajai sievietei Baibai, lai radio tiešraidē lūgtu viņas roku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Vai tu, Baiba Bērziņa, kļūsi par manu, Rolanda Elksnīša, sievu, lai turpinātu mūsu kopēju dzīves ceļu kā laulāts pāris,” viņai liktenīgo jautājumu uzdeva Rolands, kurš bildinājumu drošības pēc bija sagatavojis arī rakstītā formā.

Pēc ilgas mulsuma pauzes Baiba atbildēja ar klusu ”jā”.

VIDEO

Šī ir pirmā reize, kad mūsu radio ētera tiešraidē puisis bildina meiteni :))) RŪGTS!

Posted by Radio SWH on trešdiena, 2015. gada 8. jūlijs

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl