7 komentāri

Kamēr liela daļa tautas īd par vēso un lietaino vasaru, mazie brāļi no dzīvnieku pasaules pierāda, ka īstā vasara ir mūsu sirdīs – vajag tikai darīt. Kalvis Kazaks iemūžinājis kādu īpaši romantiski noskaņotu bebru, kurš vienā no vēsajiem vasaras vakariem sparīgi traucies pa Rīgas centru, bruņojies ar kārtīgu ziedu pušķi.

Romantisko ainiņu iemūžinājis un ar to ”Facebook” padalījies lietotājs Kalvis Kazaks. Bebrs ar ziedu pušķi mutē pieķerts priekpilnā skrējienā netālu no operas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ļaudis jau apbēruši mīlīgo video ar ”patīk” atzīmēm un jūsmīgiem komentāriem, apliecinot, ka arī tautā mīlas gars nav zudis. Neskaitāmas meitenes steigušas pie video atzīmēt savus brūtgānus, piebilstot, ka pat bebrs savu dāmu lutina ar ziediem – laiks prasties arī viņiem.

Video: romantiskais bebrs

Foto : tā izskatās īsta romantika

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl