7 komentāri

Kamēr liela daļa tautas īd par vēso un lietaino vasaru, mazie brāļi no dzīvnieku pasaules pierāda, ka īstā vasara ir mūsu sirdīs – vajag tikai darīt. Kalvis Kazaks iemūžinājis kādu īpaši romantiski noskaņotu bebru, kurš vienā no vēsajiem vasaras vakariem sparīgi traucies pa Rīgas centru, bruņojies ar kārtīgu ziedu pušķi.

Romantisko ainiņu iemūžinājis un ar to ”Facebook” padalījies lietotājs Kalvis Kazaks. Bebrs ar ziedu pušķi mutē pieķerts priekpilnā skrējienā netālu no operas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ļaudis jau apbēruši mīlīgo video ar ”patīk” atzīmēm un jūsmīgiem komentāriem, apliecinot, ka arī tautā mīlas gars nav zudis. Neskaitāmas meitenes steigušas pie video atzīmēt savus brūtgānus, piebilstot, ka pat bebrs savu dāmu lutina ar ziediem – laiks prasties arī viņiem.

Video: romantiskais bebrs

Foto : tā izskatās īsta romantika

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl