VIDEO: nevis di Kaprio, bet gan šim bērnam būtu jādod Oskars!

Komentāri
VIDEO: nevis di Kaprio, bet gan šim bērnam būtu jādod Oskars!
Foto: Flickr

Pēdējā laikā internetā visā pasaulē arvien vairāk parādās ziņas par un ap Oskara balvu un to, vai šogad beidzot aktierim Leonardo di Kaprio izdosies to iegūt (viņš tai kopā bijis nominēts sešas reizes, bet nekad to nav saņēmis), taču zemāk atrodamajā video ir redzams, ka viņam uzradies konkurents.

Gandrīz ikkatrs no mums, kad bija mazs, darīja visu, lai tikai dabūtu kāroto. Nav skaidrs, ko vēlas šis sīcis, bet izskatās, ka viņš ir gatavs iet līdz galam un censties pierādīt savu taisnību vai vēlmi. Un vecākiem pavisam noteikti ir jāpadomā, vai atvasei sava nākotnē gadījumā nav jāveido par un ap aktiermākslu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Best Child Actor of All time..Deserve Oscar for best child actor :D :D :D

Posted by Choo Cha on Saturday, January 9, 2016

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl