Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

Komentāri

Jūlija vidus Latvijā jau devīto reizi iezīmējis nu jau neatņemamu sastāvdaļu daudzu cilvēku dzīvē, jo sācies lielākais Baltijas mūzikas un mākslas festivāls Positivus. Neatkarīgi no tā, ka pirmajā vakarā nekāda programma netika piedāvāta, Salacgrīvā ieradušies jau vairāki tūkstoši pirmie festivāla apmeklētāji.

Positivus telšu pilsētiņa jau dienu iepriekš atgādina pieklājīga Latvijas miesta izmērus, kas tikai lieku reizi pierāda, cik gaidīts ir šis pasākums. Lai gan koncerti un dažāda veida izklaides sāksies tikai šodien, pirmie apmeklētāji diezgan veiksmīgi izklaidēja sevi paši: tika atkorķēti pirmie dzērieni, spēlēta bumba un daudzviet bija dzirdama skaļa mūzika.

FOTO

Portāls Skaties.lv devās izpētē, cenšoties noskaidrot, kāpēc cilvēki uz pasākumu ierodas tik agri. Atbildes ne ar ko nepārsteidza, jo, pēc viņu domām, atbraucot dienu ātrāk, var vēl labāk izbaudīt festivāla atmosfēru, kā arī kārtīgi “iesildīties” pasākumam. Kāds dāņu pāris pat atbraucis uz Salacgrīvu ar velosipēdiem, savu ceļu sākot no Viļņas, bet pēcāk dodoties Tallinas virzienā, kur viņus gaida lidmašīna mājup. Savukārt ir arī tādi apmeklētāji, kuri ieradušies stāvlaukumā pagaidām gan bez biļetēm, bet ar optimismu un cerīgu skatu nākotnē, ka ar laiku “gan jau kaut ko sarunās”. Starp citu, pie viņiem ir iespēja arī apgriezt matus, ja visā automašīnu gūzmā izdodas viņus atrast.

VIDEO

Kā jau pēdējo gados ierasts, apkārt ļoti daudz dzirdama igauņu valoda, kas nozīmē, arī šovasar Positivus festivāls savās pļavās izmitinās tūkstošiem ziemeļu kaimiņu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl