Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

1 komentārs

Ja iepriekš festivāla apmeklētāji tika brīdināti par to, ka labāk izbraukt un ierasties laikus, spriežot pēc tā, kas pašlaik notiek pie Positivus telšu pilsētiņas, ir skaidrs, ka nu jau ir par vēlu…

Neskatoties uz to, ka liekākajai daļai, iespējams, vēl nemaz nav beigusies darba diena, Positivus festivālā aina ir pavisam cita, jo šķiet, ka telšu pilsētiņā pēkšņi ir sabraukuši visi tās iemītnieki, jo rinda ar nelielu līkumu sniedzas līdz pat tuvējam mežam. Portāls Skaties.lv ir vērīgs un iemūžināja šo brīdi, pēc kā varam spriest – cilvēkus šī situācija neietekmē, bet gan tieši pretēji, jo video redzams, ka cilvēki ir smaidīgi un gatavi jau devitājam pasākumam Salacgrīvā.

VIDEO

Kā redzams, laikapstākļu ziņā aina ir pavisam cita kā pirms dažām stundām – pašlaik spīd saule un nekas neliecina par to, ka kaut kas pasākumu varētu izbojāt.

FOTO

TOP komentāri

  • Joske
    0 0 0

    Joske

    Ak dievs, kāda šļura! Savu kāju nesprešu šitaimā samazgu pasākumā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl