VIDEO: neiedomājama rinda uz Positivus festivāla telšu pilsētiņu

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

1 komentārs

Ja iepriekš festivāla apmeklētāji tika brīdināti par to, ka labāk izbraukt un ierasties laikus, spriežot pēc tā, kas pašlaik notiek pie Positivus telšu pilsētiņas, ir skaidrs, ka nu jau ir par vēlu…

Neskatoties uz to, ka liekākajai daļai, iespējams, vēl nemaz nav beigusies darba diena, Positivus festivālā aina ir pavisam cita, jo šķiet, ka telšu pilsētiņā pēkšņi ir sabraukuši visi tās iemītnieki, jo rinda ar nelielu līkumu sniedzas līdz pat tuvējam mežam. Portāls Skaties.lv ir vērīgs un iemūžināja šo brīdi, pēc kā varam spriest – cilvēkus šī situācija neietekmē, bet gan tieši pretēji, jo video redzams, ka cilvēki ir smaidīgi un gatavi jau devitājam pasākumam Salacgrīvā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Kā redzams, laikapstākļu ziņā aina ir pavisam cita kā pirms dažām stundām – pašlaik spīd saule un nekas neliecina par to, ka kaut kas pasākumu varētu izbojāt.

FOTO

TOP komentāri

  • Joske
    0 0 0

    Joske

    Ak dievs, kāda šļura! Savu kāju nesprešu šitaimā samazgu pasākumā.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl