VIDEO: ne tikai Krievijā, bet arī Rīgā satiksme mēdz būt “krimināla”

Komentāri

Atklātībā nonācis video, kur kāds vadītājs iemūžinājis trakākos atgadījumus Rīgas ielās, nofilmējot tos ar savu video reģistratoru. Kā vēsta YouTube materiāla nosaukums – “Uz Latvijas ceļiem braucam kā Indijā!” -, var uzreiz noprast, ka tas nebūs tālu no patiesības…

Jau esam pieraduši, ka internetā ik nedēļas parādās smieklīgi, bet vienlaikus arī šausminoši video, kas ierakstīti ar speciāliem reģistratoriem, kuri pēdējo gadu laikā kļuvuši īpaši populāri Krievijā, ņemot vērā lielā kaimiņa satiksmes negadījumu skaitu uz ceļiem. Taču tagad mums ir iespēja paskatīties, kāda ir pašmāju galvaspilsētas autovadītāju ikdiena uz Rīgas ceļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Kā teikts šā video aprakstā, ko nopublicējis lietotājs Oskars, “nepretendēju uz šā video autortiesībām. Video pārpublicēts no Agra Martinsona Facebooka profila”.

VIDEO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl