Komentāri
VIDEO: ne tikai “Eirovīzijā”, bet arī “Oskaru” naktī – Džastins Timberleiks uz skatuves joprojām lielisks!
Foto: AP/Scanpix

Vakar naktī Losandželosā visa kino pasaule un ne tikai bija pievērsusi uzmanību gada lielākajam notikumam – “Oskara” balvas pasniegšanas ceremonijai. To atklāja neviens cits kā lieliskais Džastins Timberleiks, kurš lieku reizi atgādināja, kāpēc tieši viņš ir viens no spēcīgākajiem spēlētājiem uz popmūzikas skatuves.

Pagājušajā gadā “Eirovīzijas” dziesmu konkursā, kas norisinājās Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā, Timberleiks prezentēja savu jauno superhitu “Can’t stop the Feeling”, pārsteidzot ar lielisku šovu. Ar šo pašu skaņdarbu un lielisku priekšnesumu viņam tika uzticēts arī atklāt šo ceremoniju.

Video

ASV Kinoakadēmijas balva šogad tika pasniegta 89. reizi. Šoreiz par labāko filmu tika atzīta drāma “Mēnessgaisma”, bet mūziklam “La La Land: Kalifornijas sapņi” sešas balvas.

NOSKAIDRO BALVU SADALĪJUMU ŠEIT

Foto: “Oskaru” pasniegšanas ceremonija

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl