VIDEO: mūsdienu Dzeguzītes ansambļa bērni koncertā nodzied pat 34 dziesmas!

1 komentārs

Līdz lielkoncertam atlikusi pusstunda, un mazie “dzeguzēni” vēl tiek pucēti, lai uz skatuves izskatītos ne mazāk sapostas kā lielās estrādes zvaigznes. “Viņiem jau ne tikai nosaukumā, bet arī galvās ir tie “putni! Pozitīvā nozīmē,” smej lielkoncerta režisors, Dailes teātra aktieris Intars Rešetins.

Pats maestro, kura dziesmas jau paaudzes paaudzē izpilda šī bērnu muzikālā apvienība, gan pats nav šoreiz pie klavierēm, bet gan bauda koncertu no skatītāju rindām, toties uz skatuves ir Intars Busulis, kuram pašam bērnībā bija kāre būt “dzeguzēnam”. “Gunārs Kalniņš dziedāja kopā ar Laimu Vaikuli to dziesmu par panku, un, protams, ka ar tādu sajūsminātu skatienu vēroju, kā tik atraktīvs čalītis dzied kopā ar Vaikuli, un viņam arī forši sanāk!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Savukārt Normunds Rutulis ir pārsteigts par bērnu izturību, jo pašam vakarā jādzied vien četras dziesmas, bet mazajiem – 34, taču viņu enerģija ir tik neizsīkstoša, ka ir, ko turēt līdzi! “Mūsu pirmā sadarbība bija pirms vairāk nekā 20 gadiem, kad ar “dzeguzēniem” iedziedājām Raimonda Paula apdarinātās tautasdziesmas, un tad ar vienu no viņiem, Kristu Teivāni, man izdevās uzsākt savu karjeru!”

Ko no paša maestro prasījusi šī ilgus gadus ilgā sadarbība? Skaties raidījuma Bez Tabu sižetā!

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl