VIDEO: mūsdienu Dzeguzītes ansambļa bērni koncertā nodzied pat 34 dziesmas!

1 komentārs

Līdz lielkoncertam atlikusi pusstunda, un mazie “dzeguzēni” vēl tiek pucēti, lai uz skatuves izskatītos ne mazāk sapostas kā lielās estrādes zvaigznes. “Viņiem jau ne tikai nosaukumā, bet arī galvās ir tie “putni! Pozitīvā nozīmē,” smej lielkoncerta režisors, Dailes teātra aktieris Intars Rešetins.

Pats maestro, kura dziesmas jau paaudzes paaudzē izpilda šī bērnu muzikālā apvienība, gan pats nav šoreiz pie klavierēm, bet gan bauda koncertu no skatītāju rindām, toties uz skatuves ir Intars Busulis, kuram pašam bērnībā bija kāre būt “dzeguzēnam”. “Gunārs Kalniņš dziedāja kopā ar Laimu Vaikuli to dziesmu par panku, un, protams, ka ar tādu sajūsminātu skatienu vēroju, kā tik atraktīvs čalītis dzied kopā ar Vaikuli, un viņam arī forši sanāk!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Savukārt Normunds Rutulis ir pārsteigts par bērnu izturību, jo pašam vakarā jādzied vien četras dziesmas, bet mazajiem – 34, taču viņu enerģija ir tik neizsīkstoša, ka ir, ko turēt līdzi! “Mūsu pirmā sadarbība bija pirms vairāk nekā 20 gadiem, kad ar “dzeguzēniem” iedziedājām Raimonda Paula apdarinātās tautasdziesmas, un tad ar vienu no viņiem, Kristu Teivāni, man izdevās uzsākt savu karjeru!”

Ko no paša maestro prasījusi šī ilgus gadus ilgā sadarbība? Skaties raidījuma Bez Tabu sižetā!

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl