VIDEO: meitenītei ĻOTI bail no potēm…

Komentāri

To, ka bērni nav pārāk lielā sajūsmā par to, ka būs jāpotētas, zinām mēs visi, bet šādu reakciju varbūt ne katrs ir redzējis. Meitenīte, uzzinot, ka viņai būs darīšanu ar milzīgu adatu, pilnīgi jūk prātā, taču kaut kā beigās ārstam izdodas iemānīt viņai nepieciešamo procedūras šķidrumu rokā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meitenītei ir bail, tas tā kā būtu skaidrs, bet video tomēr līdz galam nav skaidrs, vai viņa raud, vai ko tieši dara. Palīdzēsiet mums?

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl