VIDEO: lūk, viņš ir! Pasaules seksīgākais šefpavārs!

Komentāri

Bijušais modelis Franko Norjega savā video blogā demonstrē ne tikai dažādu veselīgu ēdienu pagatavošanas iemaņas, bet arī savu gluži vai paša Mikelandželo veidoto augumu.

Kad jau likās, ka viss, ko internets var piedāvāt, ir traģikomisko ASV prezidenta vēlēšanu reportāžas, Staigājošo miroņu jaunākās sezonas treileri un atskaites par dažu lokāla mēroga pseidoslavenību gaitām, uzrodas…VIŅŠ!

27 gadus vecais bijušais modelis Franko Norjega ir metis mieru modeļa gaitām un pievērsies ēst gatavošanai. Paldies Dievam, jo tik izskatīgu un seksīgu šefpavāru nekad nevar būt par daudz!

Kā jau katram pavārmākslas meistaram, arī viņam ir savs stils – netipisks, bet ļoti efektīgs! Franko ir izveidojis video blogu (spāniski), kurā piedāvā dažādu veselīgu ēdienu receptes, bet, demonstrējot to pagatavošanu, puisis demonstrē arī savu gluži vai Mikelandželo veidoto augumu. Tā sakot, varam pamielot gan izsalkušos vēderus, gan acis. Vairāk gan acis, jo pagaidām video blogā ievietotās receptes ir pavisam vienkāršas un nekādām sarežģītām gastronomiskām piruetēm virtuvē nav jāgatavojas.

Video

Savukārt vēderu tā pa īstam pamielot var Franko Norjegam piederošajā peruāņu restorānā Baby Brasa Ņujorkā, kur pēc straujā popularitātes pieauguma, pateicoties video blogam, galdiņus, visticamāk, tagad būs jārezervē ļoti laikus.

A photo posted by Franco Noriega (@franconorhal) on

No Peru un uz dzīvi Ņujorkā Franko pārcēlās 2007.gadā pēc tam, kad viņu pamanīja izcilais modes fotogrāfs Mario Testino. Pastrādājis kā modelis un aktieris, 2014.gadā Franko apguva pavārmākslu un tagad saimnieko savā restorānā, bet video blogā iedvesmo cilvēkus ēst veselīgi.

Lasi vēl