Video: latviešu uzņēmums izveidojis revolucionāru dronu

Komentāri

Latviešu un ēģiptiešu kopuzņēmums “Drofie” šā gada vasaras beigās tika uzņemti “Kickstart” akseleratorā Šveicē. Viņi radījuši revolucionāru dronu, kas vēl ērtāk palīdz uzņemts vienu šī gadsimta populārākajiem fotogrāfiju veidiem – selfijus.

“Mani vienmēr aizrāvuši droni, bet bieži vien tie ir pārāk lieli vai dārgi, vai gluži vienkārši tiem nepiemīt visas funkcijas, kuras es gribētu,” “start-up” vietnē “Indiegogo” stāsta uzņēmuma “Drofie” vadītājs Mohameds Ghaits. “Tāpēc nolēmām radīt “drofiju” – mazu, kabatas izmēra dronu, kam ir visas funkcijas, kuras ik viens no mums ir vēlējies.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierīces nosaukums radies no diviem vārdiem – “drone” un “selfie”. Tie apvienoti vienā, veidojot tā nosaukumu “Drofie”.

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl