Video: latviešu uzņēmums izveidojis revolucionāru dronu

Komentāri

Latviešu un ēģiptiešu kopuzņēmums “Drofie” šā gada vasaras beigās tika uzņemti “Kickstart” akseleratorā Šveicē. Viņi radījuši revolucionāru dronu, kas vēl ērtāk palīdz uzņemts vienu šī gadsimta populārākajiem fotogrāfiju veidiem – selfijus.

“Mani vienmēr aizrāvuši droni, bet bieži vien tie ir pārāk lieli vai dārgi, vai gluži vienkārši tiem nepiemīt visas funkcijas, kuras es gribētu,” “start-up” vietnē “Indiegogo” stāsta uzņēmuma “Drofie” vadītājs Mohameds Ghaits. “Tāpēc nolēmām radīt “drofiju” – mazu, kabatas izmēra dronu, kam ir visas funkcijas, kuras ik viens no mums ir vēlējies.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierīces nosaukums radies no diviem vārdiem – “drone” un “selfie”. Tie apvienoti vienā, veidojot tā nosaukumu “Drofie”.

Foto

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl