VIDEO: latviešu parodiju seriālā izsmej “nacionālo sporta veidu”

Komentāri

Katram latvietim sēņošana ir goda lieta, tādēļ parodiju seriāla Redz Matilde jaunākā sērija veltīta sēņotājiem Latvijas mežos.

”Sēņošana nav vienkāršs atpūtas veids. Tā ir stratēģiska cīņa par to, kurš Latvijas mežos atradīs vairāk ēdiena par brīvu,” akcentē seriāla varone. Iepriekš viņa bija pazīstama kā Dzīves eksperte, kuras asprātīgās pamācības labākais dzīvei bija vērojama arī TVPlay. Elīna Biseniece arī jaunajā ampluā nav zaudējusi humora izjūtu, raksturojot katru no sēņotāju tipiem. Izšķir gan tramīgos pilsētniekus, gan sēņu fotogrāfus, gan cilvēkus-sēnes, kuri… līdz mežam tā arī neatnāk. Visdraudīgākie ir īstie sēņotāji…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk skaties galerijā un video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl