Komentāri

Šis ir jauns “YouTube” projekts ar nosaukumu “J2 Parody”, kurā darbojās divi cilvēki – Jānis Trekteris un Juris Stoļarovs. Viņu pirmais kopdarbs noskatīts jau vairāk kā 10 tūkstoši reižu, un puiši sola, ka šis nav pēdējais kopdarbs.

”Galvenā kanāla būtība ir ļoti vienkārša – veidot parodijas populāriem mūzikas videoklipiem,” Skaties.lv stāsta viens no kanāla autoriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā pirmais tika izvēlēts veidot parodiju jaunajam ukraiņu superhītam ”Taet Lyod”, ko izpilda apvienība ”Gribi”. Viņu veikumu skatītāji novērtējuši ar vairāk kā 38 miljoniem skatījumu.

Foto

”Savukārt runājot par nākamajām muzikālajām parodijām – cilvēki savas vēlmes var ierakstīt pie video komentāros, viena tiks izvēlēta, un katru mēnesi tiks veidota parodija kādam mūzikas videoklipam,” aicina Trekteris.

Šobrīd tiekot veidots jau nākamais klips, bet nākotnē puiša sola attīstīt savu projektu jaunā līmenī, izmainot arī attiecīgas dziesmas vokālu.

Video: Gribi – Taet Lyod parodija latviešu versijā

Video: oriģinālā versija

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl