Komentāri

Šis ir jauns “YouTube” projekts ar nosaukumu “J2 Parody”, kurā darbojās divi cilvēki – Jānis Trekteris un Juris Stoļarovs. Viņu pirmais kopdarbs noskatīts jau vairāk kā 10 tūkstoši reižu, un puiši sola, ka šis nav pēdējais kopdarbs.

”Galvenā kanāla būtība ir ļoti vienkārša – veidot parodijas populāriem mūzikas videoklipiem,” Skaties.lv stāsta viens no kanāla autoriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā pirmais tika izvēlēts veidot parodiju jaunajam ukraiņu superhītam ”Taet Lyod”, ko izpilda apvienība ”Gribi”. Viņu veikumu skatītāji novērtējuši ar vairāk kā 38 miljoniem skatījumu.

Foto

”Savukārt runājot par nākamajām muzikālajām parodijām – cilvēki savas vēlmes var ierakstīt pie video komentāros, viena tiks izvēlēta, un katru mēnesi tiks veidota parodija kādam mūzikas videoklipam,” aicina Trekteris.

Šobrīd tiekot veidots jau nākamais klips, bet nākotnē puiša sola attīstīt savu projektu jaunā līmenī, izmainot arī attiecīgas dziesmas vokālu.

Video: Gribi – Taet Lyod parodija latviešu versijā

Video: oriģinālā versija

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl