Komentāri

Šis ir jauns “YouTube” projekts ar nosaukumu “J2 Parody”, kurā darbojās divi cilvēki – Jānis Trekteris un Juris Stoļarovs. Viņu pirmais kopdarbs noskatīts jau vairāk kā 10 tūkstoši reižu, un puiši sola, ka šis nav pēdējais kopdarbs.

”Galvenā kanāla būtība ir ļoti vienkārša – veidot parodijas populāriem mūzikas videoklipiem,” Skaties.lv stāsta viens no kanāla autoriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā pirmais tika izvēlēts veidot parodiju jaunajam ukraiņu superhītam ”Taet Lyod”, ko izpilda apvienība ”Gribi”. Viņu veikumu skatītāji novērtējuši ar vairāk kā 38 miljoniem skatījumu.

Foto

”Savukārt runājot par nākamajām muzikālajām parodijām – cilvēki savas vēlmes var ierakstīt pie video komentāros, viena tiks izvēlēta, un katru mēnesi tiks veidota parodija kādam mūzikas videoklipam,” aicina Trekteris.

Šobrīd tiekot veidots jau nākamais klips, bet nākotnē puiša sola attīstīt savu projektu jaunā līmenī, izmainot arī attiecīgas dziesmas vokālu.

Video: Gribi – Taet Lyod parodija latviešu versijā

Video: oriģinālā versija

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl