VIDEO: latviešu gaumīgais humors kļuvis par Lietuvas interneta hitu

1 komentārs

Saujiņa latviešu pirms kāda laika uzfilmējuši materiālu, kurā gaumīgi tiek “iesmiets” par slēptajām kamerām un to, cik bieži vien tie joki parastajam cilvēkam ir kaitinoši, bet joks kopumā – bezjēdzīgs.

Interesanti, ka šis video ievietots kāda lietuviešu YouTube vietnes profilā, slēpjoties zem nosaukuma Absurdo Humoras, turklāt tas no pagājušā gada jūlija sakrājis jau vairāk nekā 1 miljonu (!) skatījumu. Savukārt sociālajā tīklā Facebook tas arī ievietots kādā mūsu dienvidu kaimiņu humora lapā (ar tādu pašu nosaukumu – Absurdo Humoras), kur tas skatīts gandrīz pusmiljonu reižu. Un ne velti, jo šī lapa sakrājusi gandrīz 70 tūkstošus sekotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Materiālā krietni pārspīlētā formā redzams, kā mūsdienās, veidojot “prenkus” jeb izjokošanas ielās, to ideju autori neapzinās, ka nereti viņi cilvēkam var sabojāt dienu, nevis to uzlabot. Vairāk turpmākajā video!

Video

TOP komentāri

  • zukija
    0 0 0

    zukija

    Jopcik, jūs nozagāt manu laiku!!!! Vecumvecu klipu uzdot par svaigumu! Un kur prieks, tagad vēl leišiem piesienās! Galīgi atrofējušās smadzenes

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl