VIDEO: latvieša joks iekļuvis pasaulslavenajā Jimmy Fallon šovā

Komentāri

Kādam tas varētu šķist kas ierasts un nebūt ne uzmanības cienīgs, tomēr tas nemaina faktu, ka mums, latviešiem, patīk palepoties ar saviem sasniegumiem pasaules mērogā, pat ja tie ir niecīgi.

Tā, lūk, pavisam nesen pasaulslavenajā amerikāņu sarunu šovā The Tonight Show Starring Jimmy Fallon iekļuvis latvieša Edmunda Kalniņa novērojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šova vadītājs Džimijs Fallons bija palūdzis saviem skatītājiem iesūtīt dažādus neparastus un smieklīgus novērojumus sludinājumos, reklāmas piedāvājumos un citviet. Tā, lūk, Edmunds novērojis, ka viens no izrādes Sniegbaltīte un septiņi rūķīši tēliem stipri līdzinoties Fallonam.

Lai par to pārliecinātos, šova vadītājs pielaikoja kostīmu. Rezultāts – pārsteidzošs!

Foto

Video

Foto: Liepājas teātra izrāde izpelnās pasaules slavu

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl