Komentāri
Video: “Laiks doties uz podiņa!” Latviešu valoda atkal “izceļas” amerikāņu seriālā!
Foto: ekrānuzņēmums

Pēdējā laikā latviešu valoda kļuvusi īpaši populāra dažādos amerikāņu seriālos. Seriālā “Brooklyn Nine-Nine” šīs nedēļas sērijā, kas iznāca otrdien, 13. decembrī, pat sērijas nosaukumā pieminēta mūsu valsts – “Captain Latvia” (tulkojumā no angļu valodas – Kapteinis Latvija).

Seriāla galvenie varoņi ir Džeiks Peralta (atveido Endijs Sambergs) un Čārlzs Boils (Džo Lo Truglio), kuri ir Ņujorkas policijas detektīvi. Tā kā darbība norisinās šajā metropolē, nav nekāds brīnums, kāpēc vienā no sērijas scenārijiem izmantots Latvijas tēls, jo, kā zināms, jau otro sezonu NBA komandas Ņujorkas “Knicks” sastāvā spēlē mūsu Kristaps Porziņģis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sērijas stāsts ir par latviešu kriminālajām aprindām, kurās Džeiks un Čārlzs “iepinušies”. Vienā no epizodēm pat dzirdama ļoti lauzīta versija par mūsu valodu. Noskaties video!

Video: latviešu valoda izskan arī seriālā “Brooklyn Nine-Nine”

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl