Komentāri
Video: “Laiks doties uz podiņa!” Latviešu valoda atkal “izceļas” amerikāņu seriālā!
Foto: ekrānuzņēmums

Pēdējā laikā latviešu valoda kļuvusi īpaši populāra dažādos amerikāņu seriālos. Seriālā “Brooklyn Nine-Nine” šīs nedēļas sērijā, kas iznāca otrdien, 13. decembrī, pat sērijas nosaukumā pieminēta mūsu valsts – “Captain Latvia” (tulkojumā no angļu valodas – Kapteinis Latvija).

Seriāla galvenie varoņi ir Džeiks Peralta (atveido Endijs Sambergs) un Čārlzs Boils (Džo Lo Truglio), kuri ir Ņujorkas policijas detektīvi. Tā kā darbība norisinās šajā metropolē, nav nekāds brīnums, kāpēc vienā no sērijas scenārijiem izmantots Latvijas tēls, jo, kā zināms, jau otro sezonu NBA komandas Ņujorkas “Knicks” sastāvā spēlē mūsu Kristaps Porziņģis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sērijas stāsts ir par latviešu kriminālajām aprindām, kurās Džeiks un Čārlzs “iepinušies”. Vienā no epizodēm pat dzirdama ļoti lauzīta versija par mūsu valodu. Noskaties video!

Video: latviešu valoda izskan arī seriālā “Brooklyn Nine-Nine”

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl