Komentāri

Šī nedēļas nogale bija pēdējais brīdis, lai noskaidrotu atlikušo valstu pārstāvjus šā gada “Eirovīzijas” dziesmu konkursam, kas norisināsies Kijevā. Krievija, kā jau tas ierasts, bez atlases konkursa izvēlējās 27 gadīgo Jūliju Samoilovu, kurai bērnībā kājas pārstāja funkcionēt, un tagad viņa dzīvi aizvada ratiņkrēslā, vēsta “Eirovīzijas” fanu lapa “Wiwibloggs”.

Pagājušajā nedēļā Eiropu pāršalca ziņas par Krievijas iespējamo konkursa boikotu, ņemot vērā tās attiecības ar Ukrainu, taču svētdienas vakarā tika paziņots mūsu lielās kaimiņvalsts pārstāvis. Tā ir Jūlija Samolova, kura izpildīs dziesmu “Flame is Burning”.

Uzmanību meitene sev pirmo reizi pievērsa 2013. gadā, piedaloties šovā “Faktor A”, kas ir krievu versija slavenajam “X Factor”.

Video: Jūlija Samoilova – Flame is Burning

Lai gan viņa piedzimusi veselīga, bērnībā pamazām viņas kājas zaudējušas spēju funkcionēt, un neviens ārsts vai dziednieks nespēja rast tam risinājumu, tāpēc kļuvusi par pirmās grupas invalīdi.

Šis nav pirmais gadījums dziesmu konkursa vēsturē, kad meitene ratiņkrēslā pārstāv kādu valsti. Tas noticis arī 2015. gadā, kad Polija aizsūtīja Moniku Kučinsku. Viņa iekļuva lielajā finālā, kurā sakrāja 10 punktus un ierindojās 23. vietā.

LIETUVAS EIROVĪZIJAS ATLASĒ AMINATAS KOMPONĒTĀ DZIESMA PALIEK OTRĀ

Lasi vēl