Komentāri

Ir maz cilvēku, kuri nekad neko nav dzirdējuši par nerimstošo cīnītāju un slikto vīru slaktētāju Rembo. Šīs filmas patīk tik daudziem arī tāpēc, ka tā galveno lomu spēlē neviens cits kā leģendārais Silvestrs Stalone. Cik lieliska filma, tik skumja videospēle…

Labas Rembo spēļu versijas ir ļoti maz, un lielākā daļa no tām ir izdotas tikai vecajām konsolēm, kā, piemēram, Sega vai Nintendo, nevis datoriem. Taču pirms diviem gadiem tāda iznāca, un visi cerēja, ka tas būs kaut kas izcils un ka šī pirmā personas šaudīšanās līdzināsies Call of Duty, bet… Un šajā brīdī raidījumā GameFace izskanēja smiekli. Kāpēc? To noskaidro zemāk atrodamajā videomateriālā!

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl