VIDEO: Āboltiņas “izgājiens” pret pensionāriem krīt interneta “troļļu” nežēlastībā

8 komentāri

Vakar Latvijas internetu ļoti strauji apceļoja ziņa par to, kā visai interesantā veidā izcēlusies Vienotības līdere Solvita Āboltiņa. Arī sabiedrībā neklusē, un kāds asprātis jau paspējis izveidot parodijvideo par šo nelielo incidentu.

Kā jau zināms, Āboltiņa vakar pensionāru piketā par pensiju indeksāciju izcēlusies ar visai interesantu uzvedību – pensionāriem kliedzot saukļus, S. Āboltiņa, soļojot garām ceļā uz Saeimas namu, viņiem kliedza pretī. Par to tad viņa arī samaksā ar krišanu interneta “troļļu” nežēlastībā – Facebook lietotājs Janels izveidojis īsu video, kur samiksēts vakardienas izgājiens un slaveno norvēģu asprāšu Ylvis superhits The Fox, bet lapa ar nosaukumu 35 mm DigiMedia Latvia gardi pasmējusies, iesaistot savā materiālā arī mērkaķus. Vēl kādi jokdari Āboltiņas reakciju pielīdzināja grupas Instrumenti vienam no zināmākajiem skaņdarbiem Zemeslodes. Kāds tieši iemesls šādai reakcijai, joprojām nav skaidrs, bet vakar pavisam noteikti nebija politiķes veiksmīgākā diena.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

What does the Solvita say?

Posted by Janels Katlaps on Wednesday, August 19, 2015

 

Solvitas sveiciens tautaiSolvitas sveiciens tautai

Posted by 35mm DigiMedia Latvia on Wednesday, August 19, 2015

TOP komentāri

 • Jā....
  +7 +7 0

  Jā....

  Sen zināma patiesība, ka ieņemamais amats neliecina par inteliģences līmeni.
 • Anita Uzulina
  +5 +5 0

  Anita Uzulina

  SOLVITA ĀBOLTIŅA, JŪS LAIKAM ESAT AIZMIRSUsi. KA AR VILTĪBU TIKĀT SAIMĀ .....UN TAGAD TĀ PAZEMOT PENSIONARUS !!!! JŪSU VIETA IR CŪKU FERMĀ PAR MĒSLU MAZGĀTĀJU !!! VĒLU JUMS VEIKSMI !!
 • vecene-pensionāre
  +4 +4 0

  vecene-pensionāre

  Nekas,nekas.Viss pieder pie lietas.SOLVITA ir aizmirsusi,ka drīz no viņas arī birs pelni un vajadzēs nēsāt pamperu,lai nav slapjas bikšeles.Bet,kas zin,viņa iespējams tiks pie labas pensijas un aprūpes ,tāpat kā ietika šajā SAEIMĀ..NEBŪS ILGI JĀGAIDA,KA TEVI IZŪJINĀS NO TĀS VIENOTĪBAS KRĒSLA-dots devējam vienmēr atdodas.To gan nevajag aizmirst...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl