Komentāri
VIDEO: kā vīrieši uz pludmali ģērbās 1915. gadā, 60. gados un mūsdienās?
Foto: ekrānuzņēmums

Pēdējā laikā jau ierasts, ka tiek veidoti šādi video – sieviešu stils, korejiešu mode, armijas formas utt. Tagad kārta pienākusi arī vīriešu pludmales/peldbaseina modei, kā tad viņu ietērps attīstījies cauri gadsimtam.

Kopš 1915. gada vīrieši peldvietās kļūst arvien kailāki – no kombinezonveidīgajiem ietērpiem līdz parastām peldbiksēm. Mode ir krietni mainījusies, tāpēc kāds video vietnes YouTube kanāls ar nosaukumu Mode Glam ir izveidojis īsu apskatu, kas tieši ir citādāk kopš brīža, kad pasaule vēl bija piedzīvojusi tikai pirmo Pirmā pasaules kara gadu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Kā redzams, tādi peldšorti, kādus esam pieraduši redzēt mūsdienās, vismaz variācija par to, parādījās tikai no 1935. gada, līdz tam vīrieši, tāpat kā sievietes, ģērbās tā, lai aizsegtu visu augumu un lieki neatsegtu “plikumus”. Tad tie samazinājās vēl mazliet 60. gados, jau atgādinot apakšbikses, bet kas notika pēc tam!? Skaties video!

VIDEO

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl