Komentāri

Kā mainās cilvēka seja, kad viņam izsaka komplimentu? Izrādās, ievērojami! Lielu popularitāti interneta vidē iemantojis video, kurā aplūkojams savdabīgs eksperiments.

Video veidotājas mērķis – veicināt draudzīgu izturēšanos cilvēku starpā un atgādināt, cik liela nozīme ir dažreiz it kā pavisam nenozīmīgam izteiktam labam vārdam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eksperimenta autore ir 18 gadus veca vidusskolniece. Viņa nostādījusi cilvēkus kameras priekšā un sacījusi, ka uzskata viņus par skaistiem. Video vērojams, kā neitrālās vai rūpju māktās sejās uzreiz iezogas smaids vai liels izbrīns. Daži pat tā nokautrējas, ka aizklāj seju ar plaukstām.

Sajūsmu par video sociālajos tīklos steigušies paust tūkstošiem cilvēku. Taču vietnē Youtube tas jau aplūkots vairāk nekā sešus miljonus reižu!

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl