VIDEO: Kā klājas Rīgas Zooloģiskā dārza tīģerēniem?

Komentāri

Divi izcili, skaisti un ģenētiski ļoti vērtīgi tīģerēni – tā raksturoti divi Amūras tīģerienei Katrīnai piedzimušie mazuļi. Pēc trim gadiem Rīgas Zooloģiskajā dārzā atkal draiskojas mazie strīpaiņi, kas jaunas mājas sev meklēs jau pēc gada. 

Mazos tīģerēnus šodien sanākušajiem apmeklētājiem ieraudzīt klātienē tā arī neizdevās. Strīpoto plēsēju mājas uzraudze skaidro, ka tīģerēnu mamma Katrīna ir ļoti piesardzīga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopēji tīģerus traucē iespējami retāk, tikai trīs reizes trīs mēnešus vecie mazuļi uz īsu brīdi ir bijuši nošķirti no mātes – lai nosvērtu, vakcinētu un veiktu citas tamlīdzīgas darbības. Šajā laikā tīģerienei un mazuļiem ir īpaši svarīgi būt mierā un klusumā.

2011. gadā arī bija tīģerēnu pieaugums, taču blakus esošā ielas remonta dēļ Katrīna pārāk satraucās un mazuļus nebaroja. Toreiz, pateicoties dzīvnieku kopēju aprūpei, izdzīvoja tikai Klifs Grants, kurš jau pārcelts uz dzīvi zoodārzā Francijā.

Zoodārzs aicina doties apskatīt tīģerēnus klātienē. Viņu pastaigas laiks ir no 10.00 līdz 13.00 dienā. Līdz tam mazuļus var vērot interneta tiešraidē zoodārza mājaslapā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl