Komentāri

Atcerieties, rādījām jums video, kurā homoseksuāli vīrieši pirmo reizi pieskārās sievietes krūtīm? Tagad kārta pienākusi sievietēm, kuras arī seksuāli pievelk viņu pašu dzimums.

Videomateriālā redzams, ka abām pusēm – gan homoseksuālajām sievietēm, gan vīriešiem – šī ir neierasta pieredze, tāpēc viss ir nedaudz neveikli. Galu galā – eksperiments ir veiksmīgs, jo neviens no redzamajiem pāriem neatteicās noskūpstīt otru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komentāri arī ir visdažādākie, piemēram, viena no sievietēm atzina, ka lūpas ir pilnīgi citādākas nekā viņas dzimuma pārstāvēm, bet cita jokojoties piebilda, ka tas esot bijis viņas labākais skūpsts dzīvē. Kā tas izskatījās, skaties turpmāk redzamajā video!

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl