Komentāri
Video: ieskats Baltijā lielākajā “tactical laser tag” turnīrā Spilves lidlaukā!
Foto: ekrānuzņēmums

Katrā komandā pa 65 dalībniekiem – iespaidīgi, vai ne!? Tieši tik cilvēku uzreiz pēc valsts svētkiem, 19. novembra rītā, pulcējās Spilves lidlaukā, lai ķertos pie lāzerieročiem un dotos inscenētā kaujā.

Par visu šo atbildīgi ir kompānija ar nosaukumu “Poligon #1”, kuri ne pirmo reizi šogad rīko šādu pasākumu. Iepriekšējie norisinājās Skrundas pamestajā kara pilsētiņā, kurā uzspēja sapulcināt vairāk nekā 100 cilvēku pat divas reizes, pirms to aizslēdza citiem visiem interesentiem. Šoreiz tas tika pārcelts uz galvaspilsētu, Spilves lidlauku, un pulcēja aptuveni 130 interesentu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Prasmes dalībniekiem bija dažādas – sākot no esošajiem un bijušies armijniekiem, beidzot ar cilvēkiem, kas “laser tag” ieroci rokās turēja pirmo reizi.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl