Video: kā beidzās Pokemon Go spēlēšana, vadot auto?

Pievienot komentāru
Video: kā beidzās Pokemon Go spēlēšana, vadot auto?
Flickr

Pokemon Go spēles trakums ir pilnībā pārņēmis cilvēku prātus! Baltimorā, ASV, kāds autovadītājs bija tā aizrāvies ar monstru medībām, ka nepamanīja, kur brauc.

Baltimoras policijas izplatītajā video fiksēts mirklis, kad ielas malā novietotā policijas automašīnā ietriecas kāds garāmbraucošs spēkrats. Incidenta brīdī policisti neatradās savā automašīnā, bet stāvēja uz ietves netālu no tās, un negadījums fiksēts ar kameru, kas piestiprināta pie policista formas.

Kad pēc notikušā policisti piegāja pie negadījumu izraisījušās automašīnas, lai pārbaudītu, vai neviens nav cietis, no tās izkāpušais vadītājs, joprojām turot rokā telefonu ar atvērtu Pokemon Go aplikāciju, izskatījās visai apmulsis un tikai nomurmināja, ka tas viņam esot par tās sasodītās spēles spēlēšanu!

Savukārt policisti norāda, ka tikai laimīgas sagadīšanās pēc šajā negadījumā neviens nav cietis, uzsverot, ka pēdējā laikā esot pārāk daudz cilvēku, kuru acis un prāti ir nodarbināti ar pokemonu meklēšanu, aizmirstot par elementāriem drošības noteikumiem.