VIDEO: Jūrmalā sākušies Kūrorta svētki

Komentāri

Sveiciens no Jūrmalas! Šī ir vasaras ieskaņas skaļā diena pilsētā, jo jūrmalnieki šodien svin Jūrmalas kūrorta sezonas atklāšanu. 

Dzintaru Mežaparkā rosība sit augstu vilni. Līdz par sešiem pēcpusdienā iespējams piedalīties bērnu darbnīcās cirka trikos, drošības velo skolā, skrejriteņu sacensībās un Madara Apses vadītajā skeitborda meistarklasē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Dzintaru pludmalē sācies ZZ Festivāls. Vēl kāda interesanta atrakcija pludmalē – iespēja supot. “Supdēlis ir kā liels sērfa dēlis, uz kura stāv un, airējot ar airi, var pārliecoties pa ūdeni, vizināties, sauļoties,” skaidro Surf Pro pārstāvis Dzintars Aulmanis, uzsverot, ka šajā sporta veidā priekšzināšanas nav vajadzīgas. Pludmalē būs iespējams nodarboties arī ar skimbordu, pūķa laišanu un ielu vingrošanu.

Horna dārzā visas dienas garumā notiks koncerti  – uzstāsies dziesminieks Goran Gora, Alise Joste un postfolka grupa Zāle. Mūziķu sniegumu papildinās DJ Monsta, Horna dārzā radot intelektuāli daudzveidīgu un laikmetīgu atmosfēru.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl