6 komentāri

Beidzot arī pie mums tapusi īsta parodiju filma – tiesa, mazbudžeta un īsfilmas formātā, bet tomēr tas ir labāk nekā nekas. Šie jaunieši sevi dēvē par The Squad of Splendid, ikdienā mitinās Ogrē un/vai Lielvārdē, un šis nav pirmais viņu garadarbs.

Šis šedevrs ir par to, kā četri jaunieši nolēmuši trīs dienas paballēties pie viena no viņiem vasarnīcā. Stāsta varoņiem izvēlēti īpaši latviski vārdi – Drosmis ir tas, kuram “senči” aizbraukuši uz tulpju festivālu un atstājuši viņu par galveno pieskatīt jau pieminēto mītni. Tad ir stāsta lielākais kretīns – Dailis, kuram ir pārliecinoši “spridzīgākie” teksti no visiem. Protams, neiztikt arī bez kompānijas nūģa – Marģera, bet vienīgajai meitenei iedalīts vārds Saulcerīte.

FOTO

Kā jau īstenai šausmu filmai pieklājas, ne velti tiek izvēlēta vieta, kas atrodas prom no civilizācijas acīm, kas loģiski atvieglo darbu slepkavam, kurš šoreiz ir bruņojies ar klasisku cirvi. Kā stāsts attīstās un noslēdzas, skaties šajā lieliskajā videomateriālā!

VIDEO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl