VIDEO: ja Misters Bīns filmētos Fifty Shades of Grey… tu paliktu “bez iekšām”!

Komentāri

Interneta jokdariem izdomas netrūkts. Šoreiz viņi “paķēruši uz zoba” filmas Greja piecdesmit nokrāsas (Fifty Shades of Grey) fanus.

Lai arī video vietnē Youtube.com ievietots jau vasarā, tieši tagad tas guvis milzu popularitāti un ar to steidz dalīties “soctīklotāji”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jokdari nolēmuši aplūkot, kā izskatītos filma Fifty Shades of Grey, ja tajā piedalītos pasaulslavenais komiķis Rovans Atkinsons, kas labāk pazīstams kā Misters Bīns.

Jāteic, rezultāts ir izcils!

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl