Komentāri

Ceturtdien savu otrās sezonas sēriju skaitu papildināja raidījums GameFace, kurā, kā jau tas ierasts, ciemojās kāda Latvijā pazīstama personība. Šoreiz tas bija varbūt ne tik daudziem zināmais cilvēks ar ļoti interesanto vārdu Ints Zilais…

“Viņš labo datorus, un Latvijā pagaidām varbūt nav tik zināms, bet tas ir tikai laika jautājums,” stāsta viens no raidījuma GameFace vadītājiem Kaspars Ozoliņš. Protams, ja ieskatās vērīgāk, ir skaidrs, kas slēpjas zem šā fiktīvā tēla, un tas ir neviens cits kā otrs šā izklaidējošā raidījuma vadītājs Norberts. Ir skaidrs, ka šoreiz Personību kaujā sagaidāms ļoti labs rezultāts spēlē Counter-Strike: Globas Offensive. Skatāmies!

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl