Komentāri

Ceturtdien savu otrās sezonas sēriju skaitu papildināja raidījums GameFace, kurā, kā jau tas ierasts, ciemojās kāda Latvijā pazīstama personība. Šoreiz tas bija varbūt ne tik daudziem zināmais cilvēks ar ļoti interesanto vārdu Ints Zilais…

“Viņš labo datorus, un Latvijā pagaidām varbūt nav tik zināms, bet tas ir tikai laika jautājums,” stāsta viens no raidījuma GameFace vadītājiem Kaspars Ozoliņš. Protams, ja ieskatās vērīgāk, ir skaidrs, kas slēpjas zem šā fiktīvā tēla, un tas ir neviens cits kā otrs šā izklaidējošā raidījuma vadītājs Norberts. Ir skaidrs, ka šoreiz Personību kaujā sagaidāms ļoti labs rezultāts spēlē Counter-Strike: Globas Offensive. Skatāmies!

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl