Komentāri

Ceturtdien savu otrās sezonas sēriju skaitu papildināja raidījums GameFace, kurā, kā jau tas ierasts, ciemojās kāda Latvijā pazīstama personība. Šoreiz tas bija varbūt ne tik daudziem zināmais cilvēks ar ļoti interesanto vārdu Ints Zilais…

“Viņš labo datorus, un Latvijā pagaidām varbūt nav tik zināms, bet tas ir tikai laika jautājums,” stāsta viens no raidījuma GameFace vadītājiem Kaspars Ozoliņš. Protams, ja ieskatās vērīgāk, ir skaidrs, kas slēpjas zem šā fiktīvā tēla, un tas ir neviens cits kā otrs šā izklaidējošā raidījuma vadītājs Norberts. Ir skaidrs, ka šoreiz Personību kaujā sagaidāms ļoti labs rezultāts spēlē Counter-Strike: Globas Offensive. Skatāmies!

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl