Komentāri

Ceturtdien savu otrās sezonas sēriju skaitu papildināja raidījums GameFace, kurā, kā jau tas ierasts, ciemojās kāda Latvijā pazīstama personība. Šoreiz tas bija varbūt ne tik daudziem zināmais cilvēks ar ļoti interesanto vārdu Ints Zilais…

“Viņš labo datorus, un Latvijā pagaidām varbūt nav tik zināms, bet tas ir tikai laika jautājums,” stāsta viens no raidījuma GameFace vadītājiem Kaspars Ozoliņš. Protams, ja ieskatās vērīgāk, ir skaidrs, kas slēpjas zem šā fiktīvā tēla, un tas ir neviens cits kā otrs šā izklaidējošā raidījuma vadītājs Norberts. Ir skaidrs, ka šoreiz Personību kaujā sagaidāms ļoti labs rezultāts spēlē Counter-Strike: Globas Offensive. Skatāmies!

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl